Ковач Петро Петрович

директор, вчитель угорської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

Борисова   Єва Елемирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель

української мови та літератури

вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

Поляк Єва Адальбертівна          

заступник директора з виховної роботи, учитель  математики вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Рінгер Клара Василівна      

учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

Тхир Андрея Тиборівна      

учитель української мови та літератури І кваліфікаційної категорії

Гайду Єва Бертолонівна

учитель історії та географії, молодший спеціаліст

Біро Ференц Гейзович        

учитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Янута Стелла Борисівна     

учитель англйської мови вищої кваліфікаційної категорії

Лавер Катерина Михайлівна         

учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

Кеві  Марта Федорівна       

учитель угорської мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії,

старший вчитель

Бан Генріетта Йосипівна   

учитель фізики, спеціаліст

Фолтин  Ольга Олексанрівна        

учитель  математики вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Корнeйчук Лілія Олександрівна

учитель музики вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

Орос Юлія Гаврилівна       

учитель біології, молодший спеціаліст

Берча Маріанна Василівна 

учитель хімії І кваліфікаційної категорії

Патакій Інга Андріївна       

учитель фізичної культури, молодший спеціаліст

Балог Софія Тарасівна        

учитель німецької мови вищої кваліфікаційної категорії

Казанцева Аннамарія Степанівна 

учитель англйської мови,ІІ кваліфікаційної категорії

Болдог Анастасія Йосипівна         

учитель початкових класів, молодший спеціаліст

Варга Ніколетта Андріївна

учитель початових класів,спеціаліст

Фюзешерій Бернадетт Степанівна

учитель початкових класів, молодший спеціаліст

Зунко-Пушкар Андрея Арпадівна

учитель угорської мови І кваліфікаційної категорії,  вихователь групи продовженого дня

Біро Лівія-Етелка Степанівна       

учитель початкових класів, спеціаліст

Кочан Елла Бейлівна          

вихователь групи продовженого дня І кваліфікаційної категорії

Даруда Ілдика Войтехівна

вихователь групи продовженого дня, спеціаліст

Варга Анабелла Андріївна

вихователь групи продовженого дня,молодший спеціаліст

Мункачі Вікторія Йосипівна         

учитель початкових класів, молодший спеціаліст

Куруц Крістіна Іштванівна

практичний психолог ІІ кваліфікаційної категорії 

Гей Еніке Тіборівна

педагог-організатор