Тиждень толерантності

Толерантність – поведінкова складова особистості. Будучи демократичною цінністю й маючи соціальне коріння, толерантність формується поступово, день за днем. Це складний, тривалий процес.

Із метою формування ціннісних засад толерантності в усіх учасників освітнього процесу вже протягом багатьох років у закладі проводяться Тижні толерантності.

Колективні справи, діалог, безпосередній контакт – це найкраще джерело інформації про інших, реальний шлях духовного й культурного зближення, інструмент розв’язання різних проблем.

Розвиток толерантних взаємин школярів і їх становлення як цілісних особистостей пов’язані з їхнім включенням у середовище школи як у особливий соціальний простір.

Упровадження в закладі системи тематичних заходів, проведених у доступній, цікавій, інтерактивній формі, сприяє розвитку в дітей почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги, милосердя тощо.

Тиждень толерантності – особливий, яскравий, емоційний, активний період організації виховної роботи, спрямований на формування ефективних відносин між здобувачами освіти: перехід від етапу пасивності, від простого співіснування до етапу активності, спільної участі, кооперації, взаємодії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту